Zapraszamy do kontaktu!

505 305 475
STEP-BUD Logo

Balkony francuskie + szklane zadaszenie + ogrodzenie

Nasz zespół z ogromną przyjemnością prezentuje kolejną kompleksową realizację, która składa się z trzech głównych elementów: eleganckich balkonów francuskich, szklanego zadaszenia nad drzwiami wejściowymi, oraz solidnego ogrodzenia panelowego obejmującego bramę harmonijkową, furtkę oraz przęsła. Cały projekt został wykonany z wysokiej jakości stali czarnej, która została poddana procesom cynkowania i malowania proszkowego, gwarantując tym samym trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Cały proces, od początkowego pomysłu, przez projektowanie, aż po wykonanie, był prowadzony w sposób zintegrowany i zgodny z oczekiwaniami klienta. Dbając o najmniejsze detale, dostarczyliśmy kompleksowe rozwiązanie, spełniające najwyższe standardy jakości i oczekiwania inwestora.

Dodatkowo oferujemy naszym klientom serwis posprzedażowy oraz regularną konserwację, aby zapewnić długotrwałą i bezproblemową eksploatację. Obejmuje on szeroki zakres usług, które mają na celu zapewnienie klientom pełnej satysfakcji z naszych produktów i usług. Nasi wykwalifikowani technicy są gotowi szybko i sprawnie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby i zgłoszenia klientów, zapewniając wsparcie techniczne oraz pomoc w przypadku ewentualnych usterek czy problemów eksploatacyjnych.

Naszym celem jest zapewnienie klientom pełnej pewności i spokoju ducha, że ich inwestycja jest odpowiednio pielęgnowana i chroniona. Dzięki naszemu serwisowi prosprzedażowemu oraz regularnej konserwacji, nasi klienci mogą cieszyć się zrealizowanym przez nas projektem przez wiele lat, mając pewność, że jest on w doskonałym stanie i spełnia wszystkie ich oczekiwania.

STEP-BUD Czarodziej 🪄 specjalista ds. obróbki metalu 🪄