Zapraszamy do kontaktu!

505 305 475
STEP-BUD Logo

Brama skrzydłowa wykonana z profili o różnych wymiarach

Innowacyjna Brama Dwuskrzydłowa: Połączenie Estetyki i Wytrzymałości

Bramy pełnią ważną rolę nie tylko w zapewnianiu bezpieczeństwa naszych domów, ale także w kształtowaniu pierwszego wrażenia, jakie odnosi odwiedzający. Jednym z najnowszych trendów w branży są bramy dwuskrzydłowe wykonane w całości z aluminium, które nie tylko prezentują się elegancko, ale także charakteryzują się wyjątkową trwałością i innowacyjnym designem.

Nietuzinkowy Design

Wyróżnikiem tej bramy jest nietuzinkowy sposób wykonania skrzydeł. Zamiast standardowych rozwiązań, zdecydowano się na wykorzystanie profili o zróżnicowanych wymiarach. Skrzydła bramy składają się z profili o szerokości 25cm, 20cm oraz 10cm o różnych długościach, dzięki czemu podczas otwierania i zamykania tworzą wspaniały efekt wizualny. Przerwa pomiędzy profilami wynosząca zaledwie 2 cm nadaje całej konstrukcji subtelnego, a zarazem wyrafinowanego charakteru. Te detale sprawiają, że brama staje się nie tylko funkcjonalnym elementem architektonicznym, ale również prawdziwym dziełem sztuki.

Solidność i Trwałość

Brama dwuskrzydłowa ma imponujące wymiary - posiada 4 metry szerokości przy 171cm wysokości, dzięki czemu wybór aluminium jako materiału konstrukcyjnego gwarantuje nie tylko lekkość bramy, ale także jej wyjątkową trwałość. Aluminium jest odpornym na korozję materiałem, co sprawia, że brama będzie zachowywać swój pierwotny wygląd przez wiele lat, nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

Brama została pomalowana proszkowo na kolor 7016 z palety RAL, co zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość powierzchni. Kolor 7016, czyli antracyt, to elegancki i uniwersalny odcień, który doskonale komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi, dodając charakteru każdemu budynkowi.

Podsumowanie

Brama dwuskrzydłowa wykonana z aluminium to doskonałe połączenie nowoczesnego designu, solidności oraz trwałości. Nietuzinkowy sposób wykonania skrzydeł, wysokiej jakości materiały i estetyczna kolorystyka sprawiają, że stanowi ona doskonałe uzupełnienie każdego budynku. Dzięki niej nie tylko zyskujemy funkcjonalne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo, ale również dodajemy jej wyjątkowego charakteru.

STEP-BUD Czarodziej 🪄 specjalista ds. obróbki metalu 🪄