Zapraszamy do kontaktu!

505 305 475
STEP-BUD Logo

Metalowa balustrada schodowa wewnętrzna malowana proszkowo

Metalowa balustrada wewnętrzna w stylu loftowym to połączenie surowej industrialności z nowoczesnym minimalizmem. Wykonana z wytrzymałych stalowych profili dodaje charakteru i wyrazu nowoczesnemu wnętrzu. Metalowa balustrada w stylu loftowym to nie tylko element funkcjonalny, ale także artystyczny akcent, który nadaje wnętrzu wyjątkowego industrialnego uroku.

Zastosowanie malowania proszkowego podczas realizacji tego projektu nie tylko zapewnia trwałą ochronę przed uszkodzeniami, ale także nadaje balustradzie wyjątkowo gładką i jednolitą powierzchnię, charakterystyczną dla nowoczesnych aranżacji. Odporność na zarysowania i odpryski sprawia, że jest ona nie tylko estetycznym, ale również praktycznym elementem wnętrza.

Malowanie proszkowe to innowacyjna technologia, w której farba w postaci proszku jest nanoszona na metalową powierzchnię za pomocą elektrostatycznej metody aplikacji. Następnie, poddawana jest wysokiej temperaturze, co powoduje topnienie proszku i utworzenie trwałej warstwy ochronnej. Efektem jest równomierne i gładkie pokrycie, które jest wyjątkowo odporne na zarysowania, odpryski oraz inne uszkodzenia mechaniczne.

Balustrada ta doskonale kontrastuje z innymi elementami wystroju, dodając wnętrzu indywidualności i charakteru. Jej loftowy i nowoczesny styl sprawia, że stanowi nie tylko funkcjonalne zabezpieczenie, ale także wyraźny akcent designerski, który przyciąga uwagę i nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru.

STEP-BUD Czarodziej 🪄 specjalista ds. obróbki metalu 🪄