Zapraszamy do kontaktu!

505 305 475
STEP-BUD Logo

Nowoczesna balustrada schodowa z nieregularnym wypełnieniem

Balustrady schodowe stanowią nie tylko funkcjonalny element zapewniający bezpieczeństwo, ale również pełnią istotną rolę w aranżacji wnętrza. Jednym z ciekawych rozwiązań jest balustrada wewnętrzna o nieregularnym wypełnieniu.

Materiały i Konstrukcja

Balustrada ta została precyzyjnie zaprojektowana, wykorzystując wysokiej jakości profile stalowe. Poręcz została wykonana z profilu 40x40 mm, natomiast dolna podpora to profil o wymiarach 40x20 mm.

Najbardziej charakterystycznym elementem tego projektu jest nieregularne wypełnienie, które zostało stworzone przy użyciu profili o wymiarach 20x20 mm. Ta nietypowa struktura nadaje balustradzie unikalny i nowoczesny wygląd, jednocześnie stanowiąc interesujący element dekoracyjny. Kształty i rozmieszczenie profili tworzą dynamiczną kompozycję, wprowadzającą do przestrzeni schodowej odrobinę awangardy.

Wykończenie

Aby nadać balustradzie trwałości i podkreślić jej nowoczesny charakter całość została pokryta farbą w kolorze intensywnej czerni (9005 z palety RAL), która doskonale harmonizuje się ze stylem wnętrza. Metoda malowania proszkowego zastosowana podczas wykonywania tego projektu nie tylko nadaje balustradzie estetyczny wygląd, ale również spełnia rolę ochronną dzięki czemu będzie zachwycać swoim wyglądem przez wiele lat.

Uniwersalność i funkcjonalność

Nowoczesna balustrada schodowa z nieregularnym wypełnieniem doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach, jak i w bardziej klasycznych wnętrzach dodając im oryginalności i indywidualnego charakteru. Jej solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że staje się ona istotnym elementem wystroju wnętrza podkreślającym unikalny styl właściciela nieruchomości.

STEP-BUD Czarodziej 🪄 specjalista ds. obróbki metalu 🪄