Zapraszamy do kontaktu!

505 305 475
STEP-BUD Logo

Ogrodzenie CNC z harmonijkowym systemem otwierania

Kiedy poszukujemy rozwiązania, które nie tylko zapewni nam bezpieczeństwo, ale również będzie ozdobą naszego domu, warto zwrócić uwagę na ogrodzenia wykonane z zastosowaniem technologii CNC.

Co to właściwie oznacza? Otóż, technologia CNC (Computer Numerical Control) pozwala na precyzyjne cięcie i formowanie materiałów, takich jak metal czy drewno zgodnie z zaprogramowanymi wcześniej wzorami. Dzięki temu możliwe jest stworzenie powtarzalnych, złożonych wzorów.

Jedną z głównych zalet wykorzystania technologii CNC w produkcji ogrodzeń jest możliwość tworzenia niestandardowych szablonów i wykonanie indywidualnych projektów. Technologia CNC pozwala na realizację niemal każdej koncepcji, dzięki czemu ogrodzenia mogą być idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Za pomocą technologii CNC możemy łatwo wpleść różnorodne motywy, wzory czy logo firmy do ogrodzenia, co pozwala na dodanie osobistego charakteru i unikalności naszej posesji.

Natomiast rozwiązania harmonijkowe są fascynującym przykładem funkcjonalnego i estetycznego designu, szczególnie gdy mowa o bramach wjazdowych. Dzięki zastosowaniu mechanizmu składającego się z wielu segmentów bramy te świetnie sprawdzają się gdy mamy do dyspozycji niewielką działkę. Jedną z kluczowych zalet takiego rozwiązania jest oszczędność miejsca. W przeciwieństwie do tradycyjnych bram skrzydłowych, czy przesuwnych, bramy harmonijkowe "łamią" się na kilka elementów i składają na boki, podobnie jak harmonijne drzwi. Dzięki temu nie zajmują dodatkowej przestrzeni, co jest szczególnie ważne w przypadku niewielkich posesji.

Podsumowując, zastosowanie technologii CNC w połączeniu z harmonijkowym systemem otwierania wnosi wiele korzyści, gdyż dzięki niemu możemy cieszyć się ogrodzeniem, które doskonale pasuje do naszych potrzeb i stylu życia, równocześnie nadając mu atrakcyjny i unikatowy wygląd.

STEP-BUD Czarodziej 🪄 specjalista ds. obróbki metalu 🪄