Zapraszamy do kontaktu!

505 305 475
STEP-BUD Logo

Stylowe ogrodzenie panelowe z bramą przesuwną

Kiedy myślimy o ogrodzeniu, często pierwsze skojarzenia to bezpieczeństwo i prywatność. Jednakże, ogrodzenie może być znacznie więcej niż tylko praktycznym elementem. Może także stanowić elegancką ozdobę otoczenia, dodając mu wyjątkowego charakteru. Przedstawiamy ogrodzenie panelowe wykonane z aluminium, malowane proszkowo – połączenie funkcjonalności i stylu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Aluminium: Lekkość, trwałość, elegancja. Ogrodzenia aluminiowe zdobywają coraz większą popularność ze względu na swoje wyjątkowe właściwości. Aluminium to materiał o niezwykłej lekkości które charakteryzuje się imponującą wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Dzięki temu ogrodzenie z aluminium zachowa swoje piękno i funkcjonalność przez wiele lat.

Malowanie proszkowe: Trwała powłoka o eleganckim wykończeniu. Malowanie proszkowe to technika pokrywania powierzchni aluminium cienką warstwą proszku, który następnie jest utwardzany w wysokiej temperaturze. Ten proces zapewnia trwałą i odporną na warunki atmosferyczne powłokę o gładkiej i estetycznej powierzchni. Dostępność różnorodnych kolorów pozwala dopasować ogrodzenie do każdego stylu architektonicznego i otoczenia.

Bramy przesuwne: Wygoda i oszczędność miejsca. Bramy przesuwne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie komfort i funkcjonalność. Dzięki nim oszczędzamy miejsce, ponieważ nie wymagają obszernych stref manewrowych jak tradycyjne bramy skrzydłowe. Dodatkowo, bramy przesuwne wykonane z aluminium są lekkie i łatwe w obsłudze, co sprawia, że korzystanie z nich jest wygodne i bezproblemowe.

STEP-BUD Czarodziej 🪄 specjalista ds. obróbki metalu 🪄