Zapraszamy do kontaktu!

505 305 475
STEP-BUD Logo

Ogrodzenie z wzorem CNC, ocynkowane i malowane proszkowo

Ogrodzenia od dawna pełnią nie tylko funkcję ochronną, ale także są istotnym elementem estetycznym każdego domu czy przestrzeni publicznej. Jednakże, wraz z postępem technologicznym, standardowe ogrodzenia stalowe czy drewniane ewoluują w bardziej zaawansowane formy.

Wzór CNC - Indywidualność w Precyzyjnym Wykonaniu

Ogrodzenia z wzorem CNC to rewolucyjne rozwiązanie, które pozwala na tworzenie niemal dowolnych wzorów i kształtów. Dzięki precyzyjnym narzędziom sterowanym komputerowo (CNC), możliwe jest wykonywanie skomplikowanych wzorów, które dodają unikalności każdemu ogrodzeniu. Klient ma możliwość wyboru spośród gotowych wzorów lub zaprojektowania własnego, co daje nieograniczone możliwości personalizacji.

Ocynkowanie - Trwała Ochrona przed Korozją

Ocynkowanie, czyli pokrywanie powierzchni metalu warstwą cynku, to kluczowy proces w produkcji ogrodzeń ze stali, który zapewnia im trwałą ochronę przed korozją. Warstwa cynku chroni przed działaniem czynników atmosferycznych, jak deszcz czy wilgoć, co znacznie wydłuża trwałość ogrodzenia.

Malowanie proszkowe - Estetyka i Ochrona w Jednym

Malowanie proszkowe to kolejny krok w zapewnieniu trwałej ochrony i estetycznego wykończenia ogrodzenia. Proszek poliestrowy nanoszony jest elektrostatycznie na powierzchnię ocynkowaną, a następnie utwardzany w wysokiej temperaturze, tworząc trwałą, odporną na zarysowania powłokę. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów, klient może dopasować wygląd ogrodzenia do stylu swojego domu lub otoczenia.

Podsumowując: ogrodzenia z wzorem CNC, ocynkowane i malowane proszkowo, to połączenie innowacyjnych technologii z tradycyjnymi funkcjami ogrodzeń. Zapewniają one nie tylko trwałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale także dodają estetyki i indywidualności każdemu otoczeniu. Dzięki nim, ogród czy posesja staje się nie tylko bezpieczniejsza, ale także piękniejsza i bardziej osobista.

STEP-BUD Czarodziej 🪄 specjalista ds. obróbki metalu 🪄