Zapraszamy do kontaktu!

505 305 475
STEP-BUD Logo

Zadaszenie tarasu antresola stalowa z szklanym dachem

Rozwiązania architektoniczne mogą nie tylko spełniać funkcje praktyczne, ale także stanowić estetyczne i nowoczesne uzupełnienie przestrzeni mieszkalnej. Pragniemy podzielić się z Wami inspirującym projektem zadaszenia tarasu w postaci antresoli z szklanym dachem.

Zadaszenie tarasu to świetny sposób na zwiększenie przestrzeni użytkowej w domu, oraz doskonała okazja do stworzenia eleganckiego i stylowego otoczenia. Natomiast wybór szkła jako materiału wykończeniowego dachu to rozwiązanie, które nie tylko zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale również pozwala cieszyć się pełnym dostępem do naturalnego światła nadając całej przestrzeni nowoczesny i luksusowy charakter.

Konstrukcja zadaszenia została wykonana z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Proces malowania proszkowego gwarantuje trwałe i odporne na warunki atmosferyczne wykończenie, które nie tylko chroni stal przed korozją, ale także zapewnia estetyczny wygląd przez wiele lat. Dodatkowo, malowanie proszkowe umożliwia szeroki wybór kolorów, dzięki czemu można dopasować zadaszenie do stylu ogrodu lub elewacji budynku. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości wykończeniu, możemy cieszyć się swoim tarasem przez wiele lat, niezależnie od warunków pogodowych.

STEP-BUD Czarodziej 🪄 specjalista ds. obróbki metalu 🪄